FotoSlag heeft programma rond

FotoSlag heeft programma rond

Het dagelijksbestuur van vereniging FotoSlag, in Slagharen, heeft haar jaarprogramma van 2015 klaar. Het kreeg de titel me van “De bakens verzetten”. Tijdens de jaarlijkse jaarvergadering op 5 januari hebben de aangesloten leden het laatste woord en kunnen ze hun mening over het geventileerde programma uitspreken. Fotoslag is inmiddels 5 jaar actief en gedurende die periode hebben we ons hoofdzakelijk bezig gehouden met de vormgeving van onze vereniging. In alle bijeenkomsten werd er informatie uitgewisseld, overlegd, meningen gevormd en vergaderd over hoe onze club vormgegeven diende te worden. Naar de mening van het bestuur is deze fase nu klaar en staat de vereniging er zoals besproken. Ook is er gedurende die periode veel aandacht besteed aan het leren kennen van de eigen camera. Onderwerpen als diafragma, sluitertijd, ISO, scherptediepte, enz. zijn aan de orde geweest. Daarnaast zijn onder de enthousiaste leiding van Edward Boer de belangrijkste onderwerpen voor het maken van goede en mooie foto’s behandeld en door hem cursus fotobewerking gegeven. Naar aanleiding van bovenstaande is het bestuur van mening dat, nog meer dan voorheen, het nu tijd is om het geleerde in de praktijk te brengen; ons bezig te gaan houden met datgene waar we voor zijn opgericht: Het maken van foto’s.  Daarom de titel “De bakens verzetten “. Het is om bovenstaande reden dat het bestuur de koers verlegt. Daarbij wensen wij niet dat ook maar één lid overboord slaat. Dit jaarprogramma/werkplan biedt voor ieder FotoSlag lid voldoende mogelijkheden om zijn/haar hobby verder uit te breiden. In het programmaboekje staan in de afzonderlijke hoofdstukken hoe het bestuur dit denkt te realiseren. Evenals in voorgaande jaren zal de inbreng van de leden daarbij van groot belang zijn.

Door op een constructieve wijze een bijdrage te leveren aan de verdere ontwikkeling van de club, kan het niet anders dan dat het goed toeven is binnen FotoSlag. Mensen die lid willen worden of graag het programmaboekje wensen te ontvangen kunnen een mail sturen naar:hermanleemhuis@hetnet.nl of bellen 0523-682680. Op onze website www.fotoslag.nl   staat ook meer informatie te vinden.

© Dedemsvaartinvogelvlucht.nl - Nieuws uit de regio, alle rechten voorbehouden...
Privacyverklaring