M.A.C van Dedem heeft nieuwe hoofdsponsor.

M.A.C van Dedem heeft nieuwe hoofdsponsor.

Zondag maakte het bestuur van M.A.C van Dedem tijdens de eerste training van jongste (13 jaar)grasbaancoureur van de vereniging Dave Meijerink bekent dat na vele jaren bouwbedrijf  Beverwijk als hoofdsponsor nu Jacobs groep voor 3 jaar hoofdsponsor is van het grote grasbaanrace evenement tijdens de tweede Paasdag in Balkbrug. Natuurlijk blijft Beverwijk wel als subsponsor voor onze vereniging actief, net als alle andere sponsoren. Maar naast de nieuwe hoofdsponsor zijn we ook blij dat we als lid van onze vereniging een geweldig jong talent binnen onze vereniging gekregen hebben, namelijk Dave Meijerink uit Schuinesloot bij Slagharen. Die begeleid wordt door niemand minder dan Jim Groen uit Dedemsvaart. Die met zijn twee broers vele jaren het publiek met topprestaties internationaal hebben vermaakt. Volgens Jim en het bestuur van M.A.C kan Dave in de toekomst in de sporen van hun treden.

Maar met zijn 13 jaar heeft hij zeker nog wel wat tijd nodig, en zullen we hem (die ook door zijn vader bijgestaan wordt) zeker niet geforceerd bezig laten gaan. Maar met de kennis van Jim is hij zeker in goede handen. Tijdens de grasbaanrace op tweede paasdag is een speciale klasse ingelast waar hij met zijn kunnen te aanschouwen is. Het bijzondere is dat de wedstrijd  in Balkbrug ook de halve finale van het EK is. Ja dat is voor ons zeker een eer als je door de K.N.M.V daar voor gevraagd wordt. De training in Lelystad werden geweldige maar stoffige omstandigheden naar tevredenheid afgewerkt. 

© Dedemsvaartinvogelvlucht.nl - Nieuws uit de regio, alle rechten voorbehouden...
Privacyverklaring